Specialūs pasiūlymai

Lūpų putlinimas - tik 149 €!

Į lūpų apimties ir kontūro korekcijos procedūros kainą įskaičiuota konsultacija su gydytoja, medicininės priemonės bei poprocedūrinės apžiūros.

Pasiūlymas galioja pas gydytoją dermatologę Juliją Mozūraitienę, plastinės chirurgijos gydytojas Giedrę Stundžaitę-Baršauskienę ir Jeleną Romanovą-Paškevič. Specialus pasiūlymas galioja iki liepos 1 dienos.

Nosies plastika tik 1 999 Eur. *

Nosies plastika su gydytojo konsultacija, nejautra, lovadieniu, pooperacinėmis apžiūromis ir visomis reikalingomis medicininėmis priemonėmis.

*Nosies plastikos operacijas atlieka plastinės chirurgijos gydytojas Renaldas Vaičiūnas. Pasiūlymas negalioja antrinėms rinoplastikoms. Pasiūlymas galioja iki liepos 1 dienos.

Naujiena Lietuvoje! Atverskite naują istorijos puslapį savo odai! Jaunystė ir sveikata odai pasiekiama jau šiandien!

Bioreparacija – didžiulis biorevitalizacijos šuolis į priekį! Tai naujas odos atgaivinimo būdas naudojant hialurono rūgšties preparatą ,,Aquashine” kuris praturtintas ne tik hialurono rūgštimi, bet ir daugybe vitaminų, aminorūgščių, peptidų ir mineralų. Šios aktyvios medžiagos giliai drėkina odą, mažina smulkias raukšleles ir pigmentaciją, suteikia odai gaivaus spindesio. Po procedūros džiaugsitės švytinčia, atjaunėjusia, švelnia ir sveika oda!

*Procedūra su gydytojos konsultacija, visomis reikiamomis medicininėmis priemonėmis ir apžiūromis kainuoja 170 eurų. Procedūras atlieka gydytoja dermatologė Julija Mozūraitienė, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytoja Giedrė Stundžaitė-Baršauskienė.