Specialūs pasiūlymai

Viršutinių vokų plastika – tik 690 €!

Meilė sklinda iš akių. Tame tikrai yra tiesos - dažniausiai akis pamilstame pirmiausia... Gražus žvilgsnis visuomet svarbus, nesvarbu, kokio amžiaus ar lyties žmogus būtų. Kartais tai apsunkina akių vokai. Vieniems jie pakinta su amžiumi, kitiems jie tiesiog yra didesni. Tačiau tai galima pakeisti vokų plastikos operacijos metu. Jei turite svajonę išlaisvinti savo žvilgsnį - kviečiame ją pildyti! Rugsėjo 6 ir 20 dienomis mūsų klinikoje bus Vokų diena - visi pacientai, kurie atvyks pas mus viršutinių akių vokų plastikos operacijai mokės tik 690 eurų. Be to, visi išdrįsę pildyti savo svajonę  gaus vardinę 10 procentų nuolaidą grožio injekcijoms. 

*Viršutinių vokų plastika su gydytojo konsultacija, vietine nejautra, pooperacinėmis apžiūromis ir visomis reikalingomis medicininėmis priemonėmis kaina 690 eurų. Įprasta operacijos kaina 850 eurų. Akcija galioja pas plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojus Giedrę Stundžaitę – Baršauskienę ir Renaldą Vaičiūną.

Skubėkite registruotis konsultacijai!

Dovanojame 10% nuolaidą gydytojo Renaldo Vaičiūno atliekamoms operacijoms!

Dovanojame 10% nuolaidą gydytojo Renaldo Vaičiūno atliekamoms operacijoms!*

*Specialus pasiūlymas galioja iki gruodžio 1 dienos.

Naujiena Lietuvoje! Atverskite naują istorijos puslapį savo odai! Jaunystė ir sveikata odai pasiekiama jau šiandien!

Leisk savo odai sužibėti!

Tik Aquashine procedūros pagalba galime padėti numalšinti Jūsų odos troškulį ir padėti atskleisti jos švytėjimą!  Naujiena Lietuvoje! Bioreparacija – tikra biorevitalizacijos revoliucija tik 190,-eur už 2ml! Įprasta procedūros kaina 210,- eur. 

Visą vasarą tik ir girdėjome - nepamirškit gerti vandens! Tačiau saulė ir vėjas ne tik dovanojo mums žavų įdegį, bet ir išsausino, nuvargino mūsų odą. Nusiminti neverta! Aquashine - tai procedūra praturtinanti odą vitaminais. Į procedūros kainą įskaičiuota konsultacija su gydytoja, medicininės priemonės bei poprocedūrinės apžiūros.

*Pasiūlymas galioja pas gydytoją dermatologę Juliją Mozūraitienę, plastinės chirurgijos gydytojas Giedrę Stundžaitę - Baršauskienę ir Jeleną Romanovą-Paškevič. Specialus pasiūlymas galioja iki spalio 31 dienos.